Rulette Martingale Yasak Mı?

Rulette Martingale Yasak Mı?

Rulette martingale yasak mı; rulet oyun akışında Martingale sistemini uygulamak yasak değildir. Dilediğiniz gibi bu yöntemi uygulayarak kazanımınızı katlayabilirisiniz. Bu sistemde temel unsurun sabır olduğu da bildirilmelidir. Tek bir elde yüksek kazanım sahibi olmak isteyen kişiler için uygun bir alternatif değildir. Uyguladığınız strateji karşılığında yüksek bir kazanım elde etmek isteyen kullanıcıların sadece lisans korumasında olan siteleri tercih etmesi gerekiyor. Ancak bu şekilde stratejilerinizi soncunda elde edeceğiniz kazanımı üst noktaya çıkarabilir ve çekebilirsiniz.  

Martingale Detayları Nelerdir? 

Rulette martingale yasak mı; oyun akışında katlanarak bet tutarını belirleme üzerine kurulu olan bu stratejiyi kullanmanızda asla bir sakınca söz konusu değildir. 

  • Rulette Martingale şansın belirli bir noktada negatif gitmekten saparak sizin lehinize olacağını kabul etmek üzerine kuruludur.
  • Bet olarak ortaya koyduğunuz tutarın her elde bir kademe artırılması üzerinde kurulu bir sistemdir. 
  • Örneğin ilk rulet elinde 5 TL koyarak kaybettiyseniz ikinci elde 10 lira koymalısınız. Yine kaybederseniz 3. Elde ise 20lira koymalısınız. Bu şekilde kazandığınız elde hem kaybettiğiniz tutarı hesabınıza yeniden tanımlama hem de kara geçme fırsatını elde edeceksiniz. 
  • Martingale sisteminin uygulanması için kişilerin uygun bir bütçe seviyesine sahip olması gerekir. kısıtlı bütçeler için daha düşük bir başlangıç seviyesinde bahis yapılmaya başlanmasının daha uygun olduğu belirtilmektedir. 

Dilediğiniz gibi bütçeniz dahilinde işlemleri tamamlayarak erişim adımını tamamlamak mümkün kılınacaktır. Martingale sisteminde aklınıza takılan hususlar olursa ya da kazanımınızın hesabınıza tanımlanması konusunda sorun yaşarsanız canlı destek hattından bilgi alabilirsiniz. 

Oyun akışında stratejilerinizin daha yüksek bir kazanım oranı getirebilmesi için bonuslar ile de bakiyenizin desteklenmesi gerekiyor. Bonus olanakları ile hem kaybettiğiniz tutarınızı hesaba tanımlama hem de ek kazanım elde etme fırsatını yakalayacaksınız. Canlı Rulet Martingale sisteminde kaybederseniz Discount bonusları ile bu tutarı hesaba tanımlamak daha mantıklı olacaktır. 

Hile Uygulanır Mı? 

Rulette martingale yasak mı; oyun akışında Martingale sistemini uygulamakta bir sakınca bulunmazken hile üzerinden haksız kazanç elde edilmesine asla izin verilmeyecektir. Güvenilir sitelerde kullanıcıların her adımları IP numaraları üzerinden denetlenmektedir. Hile tespit edildiği anda giriş adresi kalıcı olarak askıya alınacaktır. Bu tür sebepler ve usulsüzlükler sebebi ile hesabın askıya alınması durumunda sitelerde yeniden aktif hesap sahibi olmak mümkün olmayacaktır. Ayrıca diğer güvenilir sitelerde de hesabınız kara listeye alınacaktır. 

Müşteri Hizmetlerinden Bilgi Alın 

Rulette martingale yasak mı; oyun akışına dair sorunsuz şekilde işlem gerçekleştirebilmek için canlı destek hattından da yardım alma hakkınız vardır. Canlı destek hattı sitelerin müşteri memnuniyeti konusunda ne derece hassas olduğunu yansıtan hususlardandır. Ayrıca sadece sorularınız değil aynı zamanda yorumlarınız ve düşünceleriniz konusunda da uzmanlar ile iletişim kurabilirsiniz. Rulet oyun akışı kullanıcı yorumlarına göre revize edilmeye devam ediyor. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir