Rulette Püf Noktalar

Rulette Püf Noktalar

Rulette püf noktalar; oyun akışında rulet alt birimine göre sıfır sayısında değişim meydana gelecektir. European Roulette kapsamında sadece bir adet sıfır bulunurken American Roultte kapsamında ise çift sıfır bulunmaktadır. Kazanım olasılıkları sadece bu sıfır adedinden dahi değişebilmektedir. Canlı Rulet oyununda yeni tecrübe edinmeye başlayan kişilerin özellikle tek sıfır olan versiyonu kullanası öneriliyor. İstifade ettiğiniz sitenin içerik yapısının %100 oranda Türkçe olmasına da dikkat edilmelidir. 

Oyun Kuralları Nelerdir? 

Rulette püf noktalar incelemeye alınırken oyun kurallarına dair detaylara hakim olmalısınız. 

  • Oyunlarda 1 den 36 ya kadar uzanan numaralar ve 0 numarası üzerinden bir seçim yapmalısınız. Dilerseniz bir adet numara seçerek risk alabilir dilerseniz de daha fazla sayıdan oluşan kombinasyonları tercih edebilirsiniz. İsteyen bireylerin kırmızı ya da siyah renkler üzerine bet yapmasına da imkan verilir. 
  • Spin öncesinde betlerin tamamlanması için ne kadar süre kaldığı ile alakalı ana sayfada geri sayım yapılır. Bu süreç içerisinde betlerin tamamlanması gerekiyor. 
  • Kazanım olasılıkları ile sizin koymuş olduğunuz nakit tutar üzerinden hesaplama yapılarak başarılı olmanız durumunda gerekli olan miktar hesaba aktarılacaktır. 

Rulette püf noktalar kapsamında dikkatiniz yoğunlaştırırken kayıt olduğunuz sitenin genel kuralları ve şartları konusunda da hassas olmalısınız. Bu sitelerde IP numaraları üzerinden bir ihlal meydana geldiği zaman hesaplar tespit edilebilmektedir. 

Martingale Sistemi 

Oyun akışında kazanımı artırmak için birçok farklı alternatif bulunuyor. Uygulama kurallarının kolaylığı ve anlaşılırlığı ile Martingale en sevilen alternatiflerden biri olarak belirlenmiştir. Martingale sisteminde kişiler ilk elde 10 liralık bahis yaptı ise ve kaybetmeleri durumunda diğer elde 20 liralık bet yapmaları gerekir. Aynı şekilde kaybetmeleri durumunda 40 liralık erişim tamamlanmalıdır. Bu stratejide temel sav şansın belirli bir noktada sizden yana olacağı üzerine kuruludur. Bu sistem anında kazanım elde etmek isteyen ve bütçesi zor durumda olan kişiler için çok da makul olmayacaktır. Sistemde uzun vadede kazanım getirilecek olan bu stratejinin aynı zamanda discount bonusları ile de desteklenmesi gerekiyor. Kaybın bir kısmı bu şekilde yeniden elde edilebilir. 

Mobile Erişim Hakkı

Rulet oyun severlerin istedikleri anda istedikleri yerde oyun akışın dahil olabilmeleri için mobile destekli bir sistem geliştirilmiştir. Bu mobile destekli sistemde kazanımı pekiştirmek daha kolay! Tabi ki erişim sorunu meydana gelmemesi adına seçmiş olduğunuz cihazın ve ağ bağlantısının nitelikli olmasına dikkat edilmelidir. Cihaz kaynaklı olan rulet oyun kalitesi düşüşlerinde site sorumluluk üstlenmeyecektir. 

Müşteri Hizmetlerinden Faydalanın 

Rulette püf noktalar incelemeye alınırken oyunun akışına dair sorun yaşarsanız canlı destek hattından bilgi alma hakkınız vardır. Canlı destek hattı ile alakalı olarak net hizmet vermeyen ve yetkin olmayan sitelerin terci,h edilmemesi gerekiyor. Bu sitelerde ilerleyen aşamalarda şikayetlerin çözülmesi ya da müşteri memnuniyetine dair sorunlar meydana gelebilmektedir. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir